2016 yılında yenilenen binasıyla Ürgüp’de kız öğrencilere kaliteli yaşam keyfini sunmaya hazırdır. Yıldız Apart ile evinizdeki konforu aratmayacak ayrıcalıklarla konaklamanın rahatını yaşayın.

Yıldız Apart olarak üniversite öğreniminiz de size huzurlu ve kaliteli bir yaşam sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Öğrenci konaklamasına önem veren yapısıyla misafirlerine bireysel yaşam alanları yaratan ve her birinde misafirlerimizin tüm ihtiyaçları özenle düşünülmüş olup dairelerimiz bireysel ve ortak kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Siz değerli bayan öğrencilerimizi ailelerinizin gözünün arkada kalmayacağı temiz ve rahat ortamımızda verimli bir üniversite hayatı geçirmeniz için bütün olanakları sizler için sunulmuştur.

Apartımız ilçe otobüslerine ve çarşıya yürüyüş mesafesi 10 dk olup,24 saat merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su , 24 saat güvenlik , ile giriş çıkışlarda parmak izi okuma sistemi, sınırsız internet ,uydu kanalları ,spor kompleksi ,yaşam odalarından bağımsız etüt salonu, hobi odalarıyla ve dönem içinde sizleri şaşırtacak sürpriz etkinlikleriyle vazgeçilmeziniz olacaktır.

Üniversite yaşamına değer katan ayrıcalıklara misafir olmak için profesyonel yönetim kadromuz ve güler yüzlü personellerimizle Ürgüp’de hizmetinizdeyiz.