2016 yılında yenilenen binasıyla Ürgüp’de kaliteli yaşam keyfini sunmaya hazırdır. Yıldız Otel Apart ile evinizdeki konforu aratmayacak ayrıcalıklarla konaklamanın rahatını yaşayın.

Yıldız Otel Apart olarak misafirlerimize huzurlu ve kaliteli bir yaşam sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Misafir konaklamasına önem veren yapısıyla misafirlerine bireysel yaşam alanları yaratan ve her birinde misafirlerimizin tüm ihtiyaçları özenle düşünülmüş olup dairelerimiz bireysel ve ortak kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Siz değerli misafirlerimize temiz ve rahat ortamımızda verimli bir yaşam geçirmeniz için bütün olanakları sizler için sunulmuştur.

Apartımız ilçe otobüslerine ve çarşıya yürüyüş mesafesi 10 dk olup,24 saat merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su , 24 saat güvenlik , ile giriş çıkışlarda parmak izi okuma sistemi, sınırsız internet ,uydu kanalları ,spor kompleksi ,yaşam odalarından bağımsız etüt salonu, hobi odalarıyla ve dönem içinde sizleri şaşırtacak sürpriz etkinlikleriyle vazgeçilmeziniz olacaktır.

Yaşamına değer katan ayrıcalıklara misafir olmak için profesyonel yönetim kadromuz ve güler yüzlü personellerimizle Ürgüp’de hizmetinizdeyiz.